Здоровье Советы

Жодних відмовок, мотивуйте себе займатися спортом

Є кілька факторів, які заважають нам розпочати активне життя. Дисципліна для щоденних тренувань може коштувати чималих грошей, але приносить безліч переваг.

Багатьом людям після довгого робочого дня важко розпочати щоденні вправи, але фізична активність дає величезні переваги, читайте про переваги на сайті dai.kiev.ua.

Мотивуйте себе займатися спортом

Активний розпорядок дня потребує часу, мотивації та дисципліни. Тіло повинне звикнути до цієї нової звички, тому послідовність має важливе значення. У вас будуть дні злетів та падінь, і саме тут ви підете. Не турбуйтеся!

Х’юго Онаіндіа, психолог з Equilibria Madrid, пояснює, що «ключ у тому, щоб знайти спосіб отримувати задоволення від тренувань, не тільки заради довгострокової вигоди, яку ви можете отримати, але і як ще одна здорова звичка з вашого розпорядку, перетворити її на спосіб життя. “

Жодних відмовок, мотивуйте себе займатися спортом

Вставайте, виграйте час, забудьте про втому та знайдіть заняття, яке вам подобається – це важливі кроки, щоб почати займатися спортом.

Вправи вивільняють гормони, які змушують нас почуватися добре, приносять користь, які сприяють вашому здоров’ю в цілому, найбільш популярним з них є ендорфін, який викликає у нас ейфорію наприкінці повсякденного життя, а також знижує біль, занепокоєння та стрес.

Також є серотонін, ця речовина впливає на настрій, його більше виробляють при вправах на свіжому повітрі, вона допомагає нам знайти спокій, особливо в стані тривоги та депресії. Нарешті, є дофамін, гормон, пов’язаний із залежностями, він дозволяє нам відчувати почуття добробуту, яке створює зв’язок між задоволенням та привабливою діяльністю.

На думку експертів, ви повинні взяти до уваги наступні п’ять порад, які змусять вас знайти мотивацію для продовження занять спортом протягом тривалого часу та досягнення бажаних цілей:

  1. Тренуйтеся з музикою: дослідження показують, що музика впливає на спортивні результати.
  2. Не тренуйтеся поодинці – це нормально, якщо ви не можете знайти когось, з ким можна було б розпочати цей розпорядок, але ви можете поспілкуватися під час заняття.
  3. Не робіть одні й самі вправи: ви можете чергувати розпорядок, щоб не було нудно.
  4. Шукайте короткострокові вигоди: поставте мету побачити результати.
  5. Оцініть зміну: стежте за своїм процесом.

Дотримуйтесь цих порад, мотивуйте себе на досягнення поставлених цілей у галузі фізичного та психічного здоров’я. Почніть з малого, результати прийдуть.